Universalkniv spiss GS-1 11 cm
1 239,-
{{ChosenStore.displayName}}
{{ChosenStore.address}}, {{ChosenStore.city}}
{{ChosenStore.openingWeekdays}}
{{ChosenStore.displayName}}
{{ChosenStore.address}}, {{ChosenStore.city}}
{{ChosenStore.openingWeekdays}}
1 239,-
- Frakt og klikk & hent velges ved utsjekk
- En kokkekniv i mindre modell som fungerer omtrent som en universalkniv
- Slitesterkt stål, en unik design og en ekstremt skarp kant
- Det korte knivbladet gjør at kniven også egner seg som begynnerkniv for barn som ønsker å hjelpe til på kjøkkenet
Beskrivelse
Det korte knivbladet gjør GS-1 spesielt godt egnet til grønnsaker og mindre biter av for eksempel kjøtt og kylling. Den hendige størrelsen gjør også at kniven passer fint som begynnerkniv for barn som ønsker å hjelpe til på kjøkkenet. Med sin holdbarhet, komfort og presise skarphet blir den raskt en favoritt i kjøkkenarbeidet. For å bevare eggen lengst mulig anbefales håndvask og oppbevaring som beskytter bladet. GS-1 hører til Globals Classic-serie, der GS står for Global Small – de mindre knivene i sortimentet, med et noe mindre håndtak.
• Mindre kokkekniv som fungerer som en allsidig universalkniv
• Laget av Globals egen stållegering Cromova 18 for slitestyrke og skarphet
• Egg med Globals karakteristiske smale vinkel på 12,5 grader
• Skaft fylt med sjøsand for perfekt balanse og god komfort i hånden
• Kort blad som passer til grønnsaker og mindre biter av kjøtt og kylling
• Egner seg også godt som begynnerkniv for barn på kjøkkenet
Med sin korte, oppvinklede spiss og presise egg gir GS-1 god kontroll når grønnsaker, kjøtt og kylling skal skjæres opp raskt og rent.
Sjekk leveringsalternativer
- Fri frakt over 699,-
- Rask levering
- Prisløfte
- Last ned appen og få velkomstkupong
Produktdetaljer
- SKU:
- 20038
- EAN:
- 4943691701480
- Artikkelnummer:
- GS-1
- Merke:
- Global
- Kategori:
- Universalkniv
- Opprinnelsesland:
- Japan
Spesifikasjoner
- Lengde:
- 11 cm
Design og materiale
- Farge:
- Stål
- Materiale:
- Rustfritt stål
Vedlikehold og bruk
- Tåler maskinvask:
- Nei
- Slipevinkel:
- 10-15°
- Vedlikehold:
- Sørg alltid for å vaske kniven. Vask kniven for hånd med vann og litt vaskemiddel, så snart du er ferdig med å bruke den må den tørkes med et kjøkkenhåndkle. Du må aldri vaske en Global-kniv i oppvaskmaskinen. For å opprettholde en skarp egg er det nødvendig å slipe kniven med jevne mellomrom.



