Element One flaske til kullsyremaskin
499,-
499,-
- Frakt og klikk & hent velges ved utsjekk
Få 200,- i rabatt ved handel for 500,- eller mer. Rabatten gjelder alle varer merket med "Kupong", og trekkes automatisk fra i kassen når du er innlogget. Tilbudet forutsetter medlemskap i Kitch'n Kundeklubb og gjelder kun søndag 20. september.
- Passer perfekt til WMF Element One kullsyremaskin
- Rommer 850 ml og holder kullsyren frisk i dager
- Click-in-funksjon gir rask innsetting med én enkel vridning
Beskrivelse
Flasken har en smart click-in-funksjon, slik at du setter den inn og tar den ut med en enkel vridning – enkelt, raskt og behagelig hver gang du lager boblevann. Med en kapasitet på 850 ml opp til MAX-linjen rommer den nok til flere glass, samtidig som kullsyren holder seg frisk i flere dager. Rengjøring er ukomplisert: skyll flasken med vann og litt mildt oppvaskmiddel, bruk gjerne en myk børste ved behov, og tørk deretter av med en fuktig klut. Vær oppmerksom på at flasken ikke tåler oppvaskmaskin.
• Passer til WMF Element One kullsyremaskin
• 850 ml brukbar kapasitet opp til MAX-linjen
• PET av høy kvalitet med detaljer i rustfritt stål
• Enkel click-in-funksjon for smidig håndtering
• Rengjøres enkelt for hånd med vann og mildt oppvaskmiddel
Med riktig flaske i maskinen får du jevn kullsyre og friskt boblevann rett fra kjøkkenbenken, dag etter dag.
Sjekk leveringsalternativer
- Fri frakt over 699,-
- Rask levering
- Prisløfte
- Last ned appen og få velkomstkupong
Produktdetaljer
- SKU:
- 642487
- EAN:
- 4000530758859
- Artikkelnummer:
- 608016040
- Merke:
- WMF
- Serie:
- Element One
- Kategori:
- Glassflasker
- Opprinnelsesland:
- Kina
Spesifikasjoner
- Høyde:
- 27,8 cm
- Bredde:
- 8,3 cm
- Lengde:
- 8,3 cm
- Vekt:
- 240 g
- Volum (L):
- 0,85 l
- Mål spesifikasjon:
- Flasken rommer 0,85 liter når den fylles til MAX-linjen
Design og materiale
- Farge:
- Klar
- Materiale:
- Plast
- Material spesifikasjon:
- PET flaske
Vedlikehold og bruk
- Tåler maskinvask:
- Nei
- Håndvask anbefales:
- Ja
- Vedlikehold:
- Flasken rengjøres enkelt ved å skylle den med vann og mildt oppvaskmiddel, og ved behov børste den med en myk børste. Tørk den deretter av med en fuktig klut. Merk at flasken ikke tåler oppvaskmaskin.



